بیانیه جامعه زینب (س) به مناسبت هفته دولت

ای مالک: خویشتن را از خودپسندى بر کنار دار و نسبت‏ به نقاط قوت خویش خودبین ‏مباش. مبادا تملق را دوست ‏بدارى زیرا که آن مطمئن‏ ترین فرصت ‏براى شیطان استتا نیکوکارى نیکان‏ را محو و نابود سازد. از منت ‏بر رعیت‏ بهنگام احسان، بپرهیز و بیش از آنچه ‏انجام داده ‏اى کار خود را بزرگ مشمار و از اینکه به آنها وعده دهى و سپس تخلف‏ کنى برحذر باش، زیرا منت، احسان را باطل میسازد و بزرگ شمردن خدمت ‏نور حق را می برد و خلف وعده موجب خشم خدا و خلق است. خداوند می فرماید: «این موجب خشم بزرک نزد خدا است که بگوئید و انجام ندهید»(سوره ‏صف(۶۱) ،آیه‏۳٫)
این هفته ‏دولت فرصتى است براى مردم، که دولت خودشان را مورد بازنگرى قرار دهند، تا به دولت براى اصلاح ضعف ها و رشد نقاط قوت کمک کنند. (مقام معظم رهبری)
تقویم وقتی هر سال هشتم شهریور ماه راه نشان می دهد، ذهن ها به سمت حادثه ای می رود که در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شده است. حادثه ای که در آن دو تن از بزرگ مردان انقلاب اسلامی (رجایی و باهنر) با خیانت و جنایت منافقان تروریست، تحت حمایت استکبار جهانی در آتش کینه آنان سوختند.
رجایی و باهنر این دو دولتمرد بزرگ در دوران کوتاه خدمت اما پر برکت خود، تلاش کردند در جهت رفع استضعاف، محرومیت، تبعیض و بی عدالتی بارقه های تدبیر و امید را در جامعه روشن کنند.
حال که دولت مردان جمهوری اسلامی ما با تاسی از شهدای ترور دفتر نخست وزیری و همزمان با توفیق کسب آرا مردم شریف ایران اسلامی، که از فرصت خدمت به مردم بهرمند شده اند، شایسته است با ایمان و خدمت خالصانه و پیروی از بیانات حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) که در ابتدای هفته دولت امسال ایراد فرمودند و با همتی راسخ در جهت اعتلای این کشور و رفاه مردم گام بردارند.
جامعه حضرت زینب (س) نیز به عنوان اولین حزب زنان جمهوری اسلامی ضمن تبریک هفته دولت به دولتمردان به خصوص زنان کابینه دولت یازدهم، امیدواراست توفیقات روز افزون در مسیر خدمت به مدد تلاش و همت مضاعف در راستای اهداف انقلاب اسلامی حاصل شود. جامعه زینب (س) بر اساس مرام نامه، برخود فرض می داند در راستای چشم انداز انقلاب اسلامی در حوزه زنان و خانواده با به کارگیری تمامی توان و امکانات معنوی و مادی خویش، از هر گونه تلاشی فروگذاری نکنند.
در پایان از دولت محترم خواستاریم که در راستای توانمند سازی زنان و خانواده در جهت تحکیم آن و به ویژه ساماندهی و بهبود فضای کسب و کار خانگی و کارآفرینی متناسب با شان زنان و افزایش رفاه عمومی و … تلاش کند. از دولت دوازدهم همچنین خواستار بهره مندی از همه ظرفیت های زنان در پست های مدیریتی هستیم.
از خداوند متعادل برای رهبر معظم انقلاب سلامتی، برای مردم ایران بهروزی و برای دولت تدبیر و امید پیروزی عزمتمندانه آرزومندیم.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *