جامعه زینب س

ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی؛ ضایعه ای دردناک برای انقلاب اسلامی

photo_2016-12-29_00-08-03

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی، یار دیرین امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری که مجاهدت های فراوانی را در راه پیروزی انقلاب اسلامی و ادامه راه انقلاب داشت، موجبات حزن و اندوه فراوانی شد.

ضایعه درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی از این جهت دردناک تر است که بدانیم انقلاب اسلامی، یک یار وفادار و مجاهدی بزرگ را از دست داده است. این مجاهد بزرگ همواره در دوران پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی، تمام تلاش خود را به کار بست تا ایران اسلامی در مسیر اعتلا و پیشرفت در تمام ابعاد و زمینه ها پیش برود.

بدون شک آیت الله هاشمی رفسنجانی یکی از چهره‌های تأثیر گذار در روند انقلاب اسلامی ایران و همچنین دوران پس از آن تا امروز بود و عمر خود را صرف عزتمندی و سربلندی ایران اسلامی و انقلاب کرد.تردیدی وجود ندارد که نام انقلاب اسلامی و کشور عزیزمان ایران، با نام آیت الله هاشمی رفسنجانی گره خورده است و پیوند ناگسستنی دارد و مردم کشورمان همواره تلاش ها و مجاهدت های این اسوه صبر و پایمردی را در ذهن خود نگه خواهد داشت و همیشه و در همه حال قدردان آن خواهد بود.

سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز / مرده آن است که نامش به نکویی نبرند

جامعه زینب (س) ضایعه دردناک و عظیم ارتحال آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی را به مقام معظم رهبری، خانواده ایشان و مردم غیور ایران تسلیت و تعزیت عرض می کند و برای یار دیرین انقلاب، علو درجات الهی را مسئلت دارد.

 

اعظم حاجی عباسی

دبیر کل جامعه زینب (س)
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *