بیانیه جامعه زینب (س) به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری

ان الله لا یغیرما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم

خداوند سرنوشت هیج ملتی را تغییر نمی دهد مگر آنکه آن ها خود اقدام نمایند

انتخابات هم حق است و هم تکلیف (مقام معظم رهبری)

حق همه مردم است که با آزادی و بر اساس آگاهی سرنوشت خود را رقم بزنند و به نامزد موردنظر خود رای دهند. در برابر این حق، همه مکلف هستند که در انتخاب خود دقت نموده و با مطالعه و آگاهی و به دور از هر گونه جو زدگی و اعتنا به شعارها و شایعات، انتخابی شایسته داشته باشند. چرا که این انتخاب سرنوشت خود و فرزندانمان را رقم می زند وهمگی در برابر خداوند ، ملت و خودمان مسئول هستیم و با توجه به هر گونه انتخاب نادرست، سرنوشت یک جامعه و کشور را حداقل به مدت   چهار  سال دستخوش بحران یا شکست و ناکامی های جبران ناپذیر فرهنگی، سیاسی و اقتصادی می نماید و حقوق آن ملت را ضایع کرده و خسارات فراوانی را متوجه آنان می کند.

بر همگان لازم است تا با درایت و هوشیاری کامل این قدرت عظیم ( قدرت اجرایی کشور) را به شخصی واگذار نمایند که شایستگی آن را دارد و از عهده این مهم برمی آید.

زنان به عنوان فردی از جامعه، محور و ستون خانواده و عضوی از جامعه سهم دارند از نظامی که خود در ساختن آن نقش اساسی داشته و دارند. به علاوه حق و مسئولیت دارند که در حفظ نظام در مسیری که مد نظرشان بوده و به وسیله حضرت امام (ره) تبیین شده است، نقش و دین خود را ادا نمایند.

امیرالمومنین علی علیه السلام می فرمایند: از آن تاسف می خورم که امور مردم به دست نادانان و گناهکاران بیافتد. آنان نعمت های خدا و بیت المال را دست به دست بین خود می گردانند، بندگان خدا را برده خویش و جیره خوار  خود می سازند. با نیکان می جنگند و بدکاران را یاور خویش قرار می دهند.

جامعه زینب(س) در این برهه حساس و در این پیچ تاریخی و با عنایت به فرمایش امام علی (ع) و با احساس تکلیف از همگان به خصوص زنان که نقش بیشتری در تعیین سرنوشت دارند، دعوت به عمل می آورد تا در بیست و نهم اردیبهشت ماه ۹۶ با در نظر گرفتن رضای خداوند پای صندوق های رای رفته و با حضور حداکثری خود مشروعیت و مقبولیت و اقتدار نظام جهموری اسلامی را به رخ جهانیان کشیده و با انتخابی شایسته حضور کیفی خود را اعلام می نمایند.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

اعظم حاجی عباسی دبیر کل جامعه زینب (س)
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *